Welkom in ons team!

Goed nieuws! Sinds kort hebben we alweer versterking in ons team… Niemand minder dan Annelot zal als administratief kwaliteitsmedewerker het voortouw nemen om de (administratieve) puntjes op de ‘i’ te zetten. Daarbij staat Annelot niet enkel garant voor de kwaliteit van jouw favoriete Eres-producten, ook de opvolging van de administratie bij productie en wetgeving neemt ze voor haar rekening. Ze zal er verder ook op toezien dat de normen van onze kwaliteitslabels: ISO 9001 en IFS strikt worden nageleefd. Maar wie is die straffe madam nu eigenlijk?

 

“Ik groeide op in de Vlaamse Ardennen en woon er nog steeds met mijn man en dochtertje. Ik studeerde biomedische wetenschappen en behaalde een doctoraat in de geneeskunde- en gezondheidswetenschappen. Tijdens mijn vrije tijd maak ik van de gelegenheid gebruik om samen met mijn gezin en onze viervoeter een wandeling te maken. Ook een fietstocht door de prachtige Vlaamse Ardennen staat regelmatig op ons programma. Naast deze actieve hobby’s, kan een goed stukje theatervoorstelling mij ook wel smaken. Het liefst ga ik dan, vaak met mijn familie, naar Spikkerelle in Avelgem. Naast wandelen, fietsen en theater kan ik ook genieten van een goed boek. Daarbij lees ik zowel fictie als non-fictie. Waarom de keuze voor Eres? Vooral de gezonde ambitie en het familiale karakter van het bedrijf trekken mij sterk aan. Mijn doel bij Eres is om samen met het team deze ambitie waar te maken.”